2022-2023 Akademik Yılı Staj Takvimleri ve Grupları
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2022, 11:41
Son Güncelleme Tarihi:21 Eylül 2022, 13:44

Sevgili Stajyer Öğrencilerimiz,

2022-2023 akademik yılına yönelik “staj takvimi” ve “staj grupları” hakkında bilgiyi aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

Önemli Not 1: Staj gruplarında, 14 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan tek ders sınavına girecek olan öğrencilerimiz de belirtilmiştir. Bu öğrencilerimiz, tek ders sınavlarında başarılı oldukları takdirde staj grubunda yer almaya hak kazanacaklardır. Aksi takdirde staj listelerinden çıkarılacaklardır.

Önemli Not 2: Stajyer hekimlerimiz klinikte alt-üst scrubs giymek zorundadırlar. Dördüncü sınıf stajyer öğrencilerimiz bordo renkte alt ve üst scrubs takım; Beşinci sınıf stajyer öğrencilerimiz ise koyu gri / füme renkte alt ve üst scrubs takım giymek zorundadırlar. Üzerlerine (istedikleri takdirde) kısa/uzun kollu beyaz önlük giyebilirler. Klinik stajlar için herhangi bir malzeme temin etmeniz gerekmemektedir. Ancak, pandemi koşullarını göz önünde bulundurarak koruyucu ekipmana (gözlük, siper, FPP2/N95 maske) sahip olmanız önerilmektedir.

Başarılı bir akademik yıl temenni ediyoruz.

Ders Kodu Ders Adı Öğretim Üyesi E-mail
4. SINIF
DKS401 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ KLİNİK Doç. Dr. Oğuz Buhara oguz.buhara@neu.edu.tr
DKS402 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ KLİNİK Doç. Dr. Seçil Aksoy secil.aksoy@neu.edu.tr
DKS403 ENDODONTİ KLİNİK Yrd. Doç. Dr. Fatma Basmacı fatma.basmaci@neu.edu.tr
DKS404 ORTODONTİ KLİNİK Doç. Dr. Levent Vahdettin levent.vahdettin@neu.edu.tr
DKS405 PEDODONTİ KLİNİK Dr. Dt. Yelda Koç yelda.koc@neu.edu.tr
DKS406 PERİODONTOLOJİ KLİNİK Dr. Dt. Ayşegül Şahin aysegul.sahin@neu.edu.tr
DKS407 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ KLİNİK Dr. Dt. Delal Bozyel delal.bozyel@neu.edu.tr
DKS408 RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ KLİNİK Dr. Dt. Şemsi Alp semsi.alp@neu.edu.tr
5. SINIF
DKS501 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ KLİNİK Doç. Dr. L. Onur Uyanık lokman.onur@neu.edu.tr
DKS502 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ KLİNİK Dr. Dt. Aida Kurbanova aida.kurbanova@neu.edu.tr
DKS503 ENDODONTİ KLİNİK Doç. Dr. Umut Aksoy umut.aksoy@neu.edu.tr
DKS504 ORTODONTİ KLİNİK Yrd. Doç. Dr. Beste Kamiloğlu beste.kamiloglu@neu.edu.tr
DKS505 PEDODONTİ KLİNİK Dr. Dt. Nilsu İnönü Sakallı nilsu.inonu@neu.edu.tr
DKS506 PERİODONTOLOJİ KLİNİK Prof. Dr. H. Güney Yılmaz guney.yilmaz@neu.edu.tr
DKS507 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ KLİNİK Prof. Dr. Mutahhar Ulusoy mutahhar.ulusoy@neu.edu.tr
DKS508 RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ KLİNİK Prof. Dr. Nuran Ulusoy nuran.ulusoy@neu.edu.tr

4. Sınıf Staj Takvimi için tıklayınız: 2022-23 Akademik Yılı 4. Sınıf Staj Takvimi

4. Sınıf Staj Grupları için tıklayınız: 2022-23 Akademik Yılı 4. Sınıf Klinik Staj Grupları

5. Sınıf Staj Takvimi için tıklayınız: 2022-23 Akademik Yılı 5. Sınıf Staj Takvimi

5. Sınıf Staj Grupları için tıklayınız: 2022-23 Akademik Yılı 5. Sınıf Staj Grupları