Haberler

26. Uluslararası Bilimsel Kongre Ve Sergisi 8-10 KASIM

Davet

Sevgili Meslektaşlarım;

İzmir Dişhekimleri Odası ev sahipliğinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde  8, 9 ve 10 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 26. Uluslararası  İZDO Bilimsel Kongre ve Sergisi hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyoruz. Dişhekimliğinin en güncel konularının ele alındığı konferans ve kurslardan oluşan bilimsel programımızı ve alanlarında başarılı olmuş değerli akademisyen ve klinisyenleri sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Konferanslar, kurslar ve dişhekimliğindeki pek çok yeni ürün ve cihazın tanıtıldığı sergi ile bilgilerimizi güncellerken, İzmir’in sıcak ve samimi atmosferinde çeşitli sosyal etkinliklerde eski dostlarla hasret giderecek, yeni arkadaşlıklar kuracağız. Yoğun koşuşturma içinde yorulan zihin ve bedenlerimiz için işlere kısa bir ara verip, İzmir’in enerjik havasını solumanın sizlere de çok iyi geleceğine inanıyor ve siz meslektaşlarımı kongremize davet ediyorum.

Kongremizde buluşmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Murat TÜRKÜN
Bilimsel Komite Başkanı


Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Sürekli Diş Hekimliği Eğitiminin önemine olan inancımızla 26. Uluslararası İzmir Dişhekimleri Odası Kongresi ve Sergisini 8-10 Kasım 2019 tarihlerinde oda merkezimizin de bulunduğu Tepekule Kongre Merkezi Bayraklı / İzmir’de gerçekleştireceğiz.

Dijital teknolojilerdeki yenilikler,  minival invaziv dişhekimliği konseptindeki gelişmeler ve multidisipliner yaklaşımlar sonucu kliniklerimizde hastalarımıza gerçekleştirdiğimiz tedavilerle ağız- diş sağlığında maksimum fonksiyonel ve estetik sonuçlar yaratmaktayız. Teknolojik gelişmelerin sonucu oluşan inovasyonların ve çağdaş dişhekimliği uygulamalarının yer alacağı kongremize değerli meslektaşlarımızı ve dental sektörün tüm bileşenlerini davet ediyoruz.

Günümüzde çağdaş dişhekimliği girişimleri ve klinik sonuçları bilim-sanat çalışmaları olarak değerlendirilmektedir. Meslek yaşamlarında bilim destekli sanat uygulamalarına imza atan siz değerli bilim ve sanat insanlarının müzik, resim, heykel, mozaik, fotoğraf çalışmalarından oluşan sanat ve sosyal etkinliklerimizle de bizden bir program hazırladık.

Kongremize katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Ülkemize, mesleğimize ve meslektaşlarımıza olan saygımız, geleceğe yönelik umutlarımız ve inancımızla başarılı, mutlu ve barış dolu günler diliyorum.

Sağlıkla, sevgiyle, bilim ve sanatla kalın. Saygılarımla.

Dr. Murat SÜTPİDELER 
İzmir Diş Hekimleri Odası Başkanı

Bilimsel Program

Düzenleme Kurulu

Konuşmacılar

Ulaşım

Bildiri Gönderimi

Konaklama

Kayıt

Kurslar

Sponsorlar

E-poster

İletişim